Privātmājas ērtības pilsētā

Āgenskalna klusajā un mierpilnajā daļā atrodas renovēts projekts Mazā Nometņu iela 78. Projektā ir tikai 4 dzīvokļi, kas visi tiek piedāvāti ar augstvērtīgiem materiāliem veiktu dzīvokļa pilno apdari. Ēkā ir veikta pilna rekonstrukcija, nomainītas visas iekšējas komunikācijas, logi, jumts, kā arī veikta ēkas siltināšana, nodrošinot tai B energoefektivitātes klasi un līdz ar to zemus komunālos maksājumus.

Teritorija

Īpašums ir ar plašu, zaļu un norobežotu pagalmu, kur varēsiet pavadīt siltos vasaras vakarus grilējot ar draugiem, mierpilni noskatoties, kā spēlējas jūsu bērni vai dzīvnieki un atvilkt elpu no pilsētas burzmas. Teritorijā atrodas labiekārtota autostāvvieta, kā arī slēdzamas noliktavas. Projekts ir kā radīts cilvēkiem, kuriem svarīgas privātmājas ērtības un laba atrašanās vieta.

Atrašanās vieta

Mazā Nometņu 78 atrodas mierpilnajā Āgenskalnā pastaigas attālumā no skaistā Kobes dārza, Āgenskalna tirgus, kā arī Kalnciema kvartāla. Apkārtne pārsteidz ar vēsturiski atjaunotām koka arhitektūras ēkām un muižām. Tuvumā ir vairāki parki, skolas, bērnudārzi, kafejnīcas un veikali. Rīgas centrs ir nepilnu 15 minūšu attālumā, savukārt, ja ir vēlme izrauties no pilsētas kņadas, 20 minūšu attāluma gaida Jūrmala ar savu balto smilšu pludmali.

Galerija

Informācija

Visi projekta dzīvokļi ir izpārdoti!