exterior photo
arrow-down

Mierpilnas mājas Āgenskalna sirdī

Rakstnieku Parka Rezidences atrodas vēsturiskā 3 stāvu ēkā ar 16 dzīvokļiem. Ēkā ir vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar kvalitatīvu pilno apdari, kuros ir izveidoti efektīvi un pārdomāti plānojumi. Katrs stāvs ir īpaši pielāgots, lai izceltu tā priekšrocības - 1. stāvā izbūvētas terases, kur siltajos vakaros var grilēt kopā ar ģimeni un draugiem, 2. stāvā atrodas skaisti balkoni, kur laiski dzert rīta kafiju, savukārt 3. stāvā ir plaši panorāmas logi, kas ienes daudz gaismas, kā arī paaugstināti griesti, kas sniedzas līdz pat 5m.
Rezidences ieskauj plašs un zaļš dārzs ar slēgtu, labiekārtotu teritoriju, kurā iespējams iegādāties autostāvvietu. Mājas pagrabu rotā vēsturiskas velves, kas padarīs tavu mantu glabāšu nedaudz īpašāku. Vēsturiskā ēka ir atjaunota pēc jaunākajiem energoefektivitātes standartiem un ieguvusi B klases energoefektivitātes sertifikātu, kas nozīmē, ka komunālie maksājumi būs zemāki, atvēlot vairāk līdzekļus, lai pilntiesīgi izbaudītu dzīvi Āgenskalnā.

Centrāla lokācija ar mierpilnu apkārtni

Projekts Rakstnieku Parka Rezidences atrodas pašā Āgenskalna sirdī, uz vienas no šī rajona ikoniski mazajām, klusajām ieliņām, kas ieskauta liepu alejā. Blakus atrodas vairāki parki, viens no tiem ir Jaunatnes dārzs ar tikko izbūvētu bērnu spēļlaukumu. Minūtes gājiena attālumā atrodas Melnsila iela ar ērtu sabiedriskā transporta kustību, nodrošinot savienojumus ar visiem Rīgas rajoniem.

Šis projekts ir ideāli piemērots tiem, kuri nevēlas lielpilsētas kņadu, bet vēlas saglabāt visas izklaides iespējas. Dažu minūšu pastaigas attālumā atrodas Kalnciema kvartāls, kas piedāvā gan gardi paēst, gan vasaras laikā paklausīties mūziku un uzdejot.

Blakus atrodas plašas izvēles iespējas dažādiem bērnudārziem un skolām, ieskaitot Āgenskalna Valsts Ģimnāziju. Ja kārojas kāds svaigs gardums no Latvijas lauksaimniekiem, tad Āgenskalna tirgus atrodas 5 minūšu attālumā, kā arī netālu ir pieejami vairāki lielveikali.

Ļermontova iela 4
Territory

Vide ar pārdomātiem risinājumiem

arrow icon

16 dzīvokļi

arrow icon

Iespēja iegādāties autostāvietu

arrow icon

Slēgts, labiekārtots un apzaļumots pagalms

arrow icon

Iegādei pieejamas noliktavas vēsturiskā pagrabā

arrow icon

B Energoefektivitātes klase, līdz ar to zemi komunālie maksājumi

arrow icon

Individuāli patēriņa skaitītāji katram dzīvoklim

arrow icon

Pārdomāti plānojumi

arrow icon

Katrā stāvā savs bonuss - terases, balkoni vai panorāmas logi un griesti ar augstumu līdz 5 m

arrow icon

Teritorijas video novērošana

arrow icon

Dzīvokļa apdarē izmantoti augstas kvalitātes apdares materiāli un santehnika

arrow icon

Nodrošināts optiskais internets

Dzīvokļi

Izvēlies vēlamo stāvu ar peles vai pieskariena palīdzību!

Projektā ir 1-4 istabu dzīvokļi, kas visi tiek piedāvāti ar pilno apdari.

Rakstnieka Parka Rezidences projektu plānots nodot ekspluatacijā 2022. gada decembrī.

Flat image

    Izdevīgi nosacījumi pie mūsu partneriem

    Atbalsta instruments