exterior photo
arrow-down
Izvēlies dzīvokli

Mierpilnas mājas Āgenskalna sirdī

Rakstnieku Parka Rezidences 2. kārta atrodas 3 stāvu ēkā ar tikai 7 dzīvokļiem. Ēkā ir divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar kvalitatīvu pilno apdari. Plānojumi ir veidoti efektīvi un pārdomāti, atbilstoši mūsdienu rosīgā cilvēka prasībām. Domājot par zaļās apkārtnes izmantošanu, katram dzīvoklim ir izbūvēts liels balkons vai terase, kur siltajos vakaros var grilēt kopā ar ģimeni un draugiem vai laiski baudīt rīta kafiju. Visiem dzīvokļiem ir plaši logi, kas veras uz trīs debess pusēm, nodrošinot dzīvoklim komfortablu dabīgo gaismu visas dienas garumā. Trešā stāva dzīvokļiem ir īpaši augsti griesti, kas sniedzas līdz pat 4m augstumam, radot vēl plašāku telpas sajūtu.
Rezidences ieskauj plašs un zaļš dārzs ar slēgtu, labiekārtotu teritoriju, kurā iespējams iegādāties autostāvvietu. Mājas pagrabu rotā vēsturiskas velves, kas padarīs tavu mantu glabāšu nedaudz īpašāku. Ēka ir būvēta pēc jaunākajiem energoefektivitātes standartiem un ieguvusi A klases energoefektivitātes sertifikātu, kas nozīmē, ka komunālie maksājumi būs zemi, atvēlot vairāk līdzekļus, lai pilntiesīgi izbaudītu dzīvi Āgenskalnā.

Centrāla lokācija ar mierpilnu apkārtni

Projekts Rakstnieku Parka Rezidences atrodas pašā Āgenskalna sirdī, uz vienas no šī rajona ikoniski mazajām, klusajām ieliņām, kas ieskauta liepu alejā. Blakus atrodas vairāki parki, viens no tiem ir Jaunatnes dārzs ar tikko izbūvētu bērnu spēļlaukumu. Minūtes gājiena attālumā atrodas Melnsila iela ar ērtu sabiedriskā transporta kustību, nodrošinot savienojumus ar visiem Rīgas rajoniem.

Šis projekts ir ideāli piemērots tiem, kuri nevēlas lielpilsētas kņadu, bet vēlas saglabāt visas izklaides iespējas. Dažu minūšu pastaigas attālumā atrodas Kalnciema kvartāls, kas piedāvā gan gardi paēst, gan vasaras laikā paklausīties mūziku un uzdejot.

Blakus atrodas plašas izvēles iespējas dažādiem bērnudārziem un skolām, ieskaitot Āgenskalna Valsts Ģimnāziju. Ja kārojas kāds svaigs gardums no Latvijas lauksaimniekiem, tad Āgenskalna tirgus atrodas 5 minūšu attālumā, kā arī netālu ir pieejami vairāki lielveikali.

Ļermontova iela 4c
Territory

Vide ar pārdomātiem risinājumiem

arrow icon

7 dzīvokļi

arrow icon

Iespēja iegādāties autostāvietu

arrow icon

Slēgts, labiekārtots un apzaļumots pagalms

arrow icon

Iegādei pieejamas noliktavas vēsturiskā pagrabā

arrow icon

A Energoefektivitātes klase – zemi komunālie maksājumi

arrow icon

Individuāli patēriņa skaitītāji katram dzīvoklim

arrow icon

Trešā stāva dzīvokļiem pieejami augstie griesti līdz pat 4m augstumam

arrow icon

Pārdomāti un efektīvi plānojumi

arrow icon

Visiem dzīvokļiem pieejami balkoni vai terases

arrow icon

Teritorijas video novērošana

arrow icon

Dzīvokļa apdarē izmantoti augstas kvalitātes apdares materiāli un santehnika

arrow icon

Nodrošināts optiskais internets

Dzīvokļi

Izvēlies vēlamo stāvu ar peles vai pieskariena palīdzību!

Projektā ir 2-3 istabu dzīvokļi, kas visi tiek piedāvāti ar pilno apdari.

Rakstnieka Parka Rezidences projektu plānots nodot ekspluatācijā 2024. gada 1. ceturksnī.

Apdares veidi
Stāvu izvēlne

    Sazinies ar mums, būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem!

    Izdevīgi nosacījumi pie mūsu partneriem

    Atbalsta instruments